Проект: «Grey»

Рафал Мілах народився в 1978 р. в Gliwice (Польща), нині живе у Варшаві. Навчався в Художній Академії в Katowice, у 2002 р. отримав кваліфікацію магістра. Крім того, у 2003 р. він отримав кваліфікацію бакалавра з фотографії у Інституті Креативної фотографії (ITF) в м.Опава, Чехія.

В 2004 р. Рафал був запрошений взяти участь у тренуванні для  перспективних фотожурналістів зі Східної та Центральної Європи, що було організоване агенцією VII Photo Agency у Франції. У 2006 р. він отримав стипендію KulturKontakt у Австрії. В 2007р.взяв участь у the Joop Swart Master Class, що проводився фундацією World Press Photo Foundation у Амстердамі.

Роботи Рафала Мілаха регулярно друкують такі журнали як Przekroj, Newsweek (Polish edition), Polityka and DF magazine of Gazeta Wyborcza.

Також його роботи було опубліковано у таких міжнародних виданнях як: Newsweek (міжнародне видання), Die Zeit (Германія), Courrier International, Photo (Франція), L’Espresso (Італія), Guardian Weekend magazine (Великобританія), DNA magazine of Diario de Noticias (Португалія) та Courrier Japon (Японія).

Його роботи експонувались у Польщі, Австрії, Іспанії, Германії, Японії та Китаї і знаходяться у постійній колекції музею Kiyosato Museum of Photographic Art, у Kiyosato Японія.

Крім того, роботи Рафала отримали багато національних та міжнародних нагород, серед них:  World Press Photo Award (2008), Polish Press Photo Award, the Mio Photo Award (Японія), WBK Press Photo Award, Grand Press Photo та the Newsweek Poland Photo Award.