Посольство Великої Британії

Посольство Великої Британії спільно з Міжнародним фестивалем фотографії «KievFotoCom» оголошує про проведення всеукраїнського конкурсу фотографії на тему енергозбереження  - «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!» у рамках проекту «Бережи енергію! Заощаджуй гроші!».

У наші дні стає все більш очевидним, що промисловість і побутова сфера чималою мірою залежать від імпортованих джерел енергії, насамперед, від викопного палива – нафти та газу. Досвід багатьох розвинених країн світу переконує, що економія енергії – це ефективний шлях до зменшення енергетичної залежності держави. Водночас енергоощадність відіграє важливу роль у зменшенні шкідливого впливу людської діяльності на довкілля.

Екологічна фотографія – невід’ємна складова сучасного візуального мистецтва і надійний інструмент формування екологічної свідомості в усьому світі.

Ціль фотоконкурсу «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!» – не тільки презентація якісної сучасної фотографії, але передусім привернення уваги громадськості до реальної екологічної ситуації в Україні, питання енергозбереження та зміни клімату. Тому для нас дуже важливо відібрати репрезентативні проекти, що адекватно покажуть не тільки болючі проблеми екології та зміни клімату, але й позитивні тенденції у їх вирішенні.

Умови конкурсу «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!»

Термін проведення конкурсу:  жовтень – грудень 2010.

Виставка робіт переможців: січень 2011.

Генеральні спонсори конкурсу:

TNK-BP

SCM