Проект:

«By the Way»

Гжегож Клятка народився в 1976 р. у Польщі, закінчив Селезький Університет в Опаві, отримав ступінь магістра мистецтв.

З 1993 року працював фотографом у польських виданнях Daily newspapers Sport, Dziennik Zachodni, Polityka weekly, Forbes Polska magazine, Pražský deník, Prime magazine. З 2009 року викладає історію фотографії в приватній школі фотографії Fotoedukacja (Котовіца, Польща).

З 1998 року Гжегож Клятка взяв участь у більш ніж 50 колективних виставках, серед яких Art Biennale в Празі,2009 та організував ряд успішних персональних виставок у Польщі, Чехії, Австрії. Серед вибраних публікацій роботи Г.Клатки у Gazeta Wyborcza (PL), Rzeczpospolita (PL), Newsweek Polska (PL), Przekrój (PL), Ozon (PL), Viva! (PL), Reflex (CZ), Courier Internationale (FR),The thinker (US), Twoj Styl (PL) , Zwierciadlo (PL),  Frankfurter Allgemeine Zeitung (DE) , Sonntags Zeitung (CH), Reflex (CZ), Kwartalnik Fotografia (PL), Think Tank Magazine (PL).

Роботи Г.Клятки були удостоєні багатьох міжнародних нагород у сфері фотографії, серед них –

2007 – Grand Prix, Poster Competition, Plock, Poland.

2007 – II prize, Humanity Photo Awards, Bejing, China.

2005 – Taking part in documentary german-polish project: Across the river

2004 – Honorable mention,  XXXIV Photographic Confrontation, Gorzów Wlkp., Poland

1999 — II i III prize in Polish Press Photo

1998 – I prize in Polish Press Photo

1998 – Honorable mention, XXVIII Photographic Confrontation, Gorzów Wlkp., Poland.

Роботи Гжегожа цікаво інтерпретують визначену тему Фестивалю – «Habitat» («Середа буття»). Ізольований простір дає змогу відчути себе захищеним і зосередженим, але прозорі вікна не ховають водія від сторонніх поглядів і об’єктиву. Фотографуючи людину, що залишились на одинці з самим собою у власному обмеженому середовищі, автор відкриває нашим поглядам інтимний момент щирості з самим собою і з супутниками просто посеред потоку машин і людей. Художня цінність його робі т не викликає сумніву, адже він є представником легендарної Опавської школи фотографії. Проект визнаного на батьківщині фотографа відкриває V Фестиваль KievFotoCom.