Міжнародний Фестиваль Фотографії «KievFotoCom» оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу фотографії «OpenAirPhoto».

У рамках VI Міжнародного фестивалю фотографії KievFotoCom оголошений Всеукраїнський конкурс фотографії  OpenAirPhoto. Роботи переможців експонуватимуться в міському просторі. А саме, учасникам буде запропоновано за допомогою фотографії тимчасово візуально трансформувати невелику обмежену зону в місті (наприклад,  ділянка скверу,  фасад будівлі, тротуар перед бутіком, вхід до музею тощо – всього 30 локацій).

Ці «виставкові майданчики», це сірі плями на тлі яскравого міста. Будівельні паркани, фасади житлових чи покинутих будинків,  тротуари перед бутіками – це ті частини, які потребують певного перевтілення, так би мовити, залучення, як до повсякденного життя, так і до культурного та мистецького світу. Розміщення на них фотографій пожвавить такі буденні та негарні елементи динамічних вулиць Києва, зроблячи з них несподівані місця для експонування, тим самим прибираючи з міста сумні та непривабливі його частини. OpenAirPhoto стане окрасою міста, приємним сюрпризом, як для киян, так і для гостей міста.

Проект має на меті стимулювати розвиток української сучасної фотографії, підтримати молодих фотографів. Водночас, конкурс спрямований на актуалізацію питання про стан міського простору.

Умови конкурсу «OpenAirPhoto»

Термін проведення конкурсу:  листопад  – жовтень 2011.

Розміщення найкращих робіт у просторі міста: листопад 2011.

Продакшн конкурсу здійснюється за підтримки програми і3 Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».